Sprawny Odkup Mieszkań z domieszkaniem do śmierci

Skup mieszkań z dożywociem w Warszawie

Poznaj naszą pełną ofertę!

Skup mieszkań z rentą hipoteczną

Jesteś posiadaczem lokalu mieszkalnego obarczonego umową dożywocia – domieszkania do śmierci? Masz prawo do jego sprzedaży. Aby otrzymać gotówkę od ręki, wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości!

 

Nasz skup mieszkań i innych nieruchomości działa w Warszawie już od lat. Zajmujemy się odkupem lokali mieszkalnych od naszych klientów, zapewniając im szybką, rzetelną i bezpieczną transakcję – bez skomplikowanych formalności.

Odsprzedaj nieruchomość od ręki w ciągu kilku dni!

Sprzedaż mieszkania z dożywociem może być łatwe z naszą pomocą!

Skup mieszkań Warszawa

Jak sprzedać mieszkanie z dożywociem?

Sprzedanie nieruchomości z dożywociem może być bardzo trudne, ale prawnie nie jest ono niemożliwe. Z taką sytuacją mamy miejsce wtedy, gdy umowa dożywocia została zawarta przy przepisaniu mieszkania w darowiźnie czy też wtedy, gdy jest ono przedmiotem odwróconej hipoteki – wypłacana jest tak zwana renta hipoteczna. Aby błyskawicznie odsprzedać nieruchomość obarczoną dożywociem, warto wybrać skup nieruchomości.

Jak wygląda sprzedaż mieszkania z dożywociem w skupie?

Nasz skup nieruchomości, prowadzący także skup mieszkań z dożywociem, oferuje kompleksową obsługę transakcji nieruchomości z taką wadą prawną. Przeprowadzamy wyceny nieruchomości, a także wyceny dożywocia, a także zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Po prostu zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą – pieniądze przekazujemy od razu po podpisaniu umowy notarialnej.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę skupu nieruchomości?

Poprzez wiele lat doświadczenia i zrozumienie potrzeb klientów możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Ile płacimy za mieszkania z umową dożywocia?

Jako że mieszkania z umową dożywocia – domieszkania do śmierci obarczone są wadą prawną, cena tego typu nieruchomości jest niższa niż wynika to z ich wartości. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że otrzymasz miarodajną wycenę, która będzie odzwierciedlać wartość mieszkania z dożywociem.

Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży mieszkania z dożywociem?

Pomagamy w uzyskaniu właściwych dokumentów do sprzedaży, jeżeli mają w nim mieszkać, aż do śmiarci.

Sprawdź nasz zakres usług

Skupujemy Mieszkania z dożywociem za Gotówkę

Zakup nieruchomości z dożywociem z możliwością zamieszkania do śmierci to bezpieczna forma uzyskania dodatkowych środków finanosowych z zachowaniem pewności zamieszkania do końca swoich dni. W takim przypadku, warto zaufać np. Nam!

Nasze najważniejsze zalety to:

Skup mieszkań z dożywociem

Skontaktuj się z nami, aby sprzedać nieruchomość obarczoną umową dożywocia!